Субота, 04.20.2024, 4:56 PMВітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2015 » Квітень » 6 » Координаційною радою молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Чернівецькій області проводиться конкурс малюнків
  Координаційною радою молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Чернівецькій області проводяться І-ІІІ етапи Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «Мої права» з нагоди Дня захисту дітей (далі – Конкурс).
       Основна мета Конкурсу – розвинути морально-етичні якості дітей, сформувати у дітей і підлітків позитивний образ права як державного інституту, виховання почуття важливості прав дитини; соціальна підтримка талановитої учнівської молоді, сприяння їх самореалізації та творчому розвитку, активне залучення творчої молоді до соціально-вагомої діяльності.
       Учасником конкурсу може стати кожен учень загальноосвітнього навчального закладу області, віком до 18 років (включно).
       Конкурс проводиться за наступними номінаціями:
       1) Молодша група. Індивідуальна робота (учні, віком від 6 до 10 років);
       2) Молодша група. Колективна робота (учні, віком від 6 до 10 років);
       3) Середня група. Індивідуальна робота (учні, віком від 10 до 14 років);
       4) Середня група. Колективна робота (учні, віком від 10 до 14 років);
       5) Старша група. Індивідуальна робота (учні, віком від 14 до 18 років);
       6) Старша група. Колективна робота (учні, віком від 14 до 18 років).
       На Конкурс подаються з 20 квітня по 15 травня 2015 року індивідуально підготовлені малюнки   учнів та учнівських колективів (не більше 3-х учнів), пов’язані із загальної правовою тематикою Конкурсу.
       Малюнки повинні бути виконані в довільній графічній чи живописній техніці (олівці, фломастери, фарби, авторська техніка) у форматі А4.
       Малюнки разом з заявкою (із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові конкурсанта, дати народження, контактного телефону, домашньої адреси, повної назви загальноосвітнього навчального закладу, класу,  назви номінації, назви малюнку) подавати за адресою:58000, м. Чернівці, вул. Грушевського, 1, каб. 408, Координаційна рада молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Чернівецькій області.

Переглядів: 440 | Додав: ЮРИСТ | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2015  »