Четвер, 03.28.2024, 10:45 PMВітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2015 » Травень » 19 » Проведено конкурс малюнків "Мої права"
Проведено конкурс малюнків "Мої права"
 Координаційною радою молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Чернівецькій області з 20 квітня по 19 травня 2015 року проводилися І-ІІІ етапи Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «Мої права» з нагоди Дня захисту дітей (далі – Конкурс) за сприяння Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області та Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації.
     Учасниками конкурсу стали учні загальноосвітніх навчальних закладів області, віком до 18 років (включно).
   В номінації «Молодша група. Індивідуальна робота» даного Конкурсу зайняла І місце Ністрян Юлія Альбертівна, учениця  3  класу  Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 19 (малюнок на тему: «Права дитини»).
     В номінації «Молодша група. Індивідуальна робота» даного Конкурсу зайняла ІІ місце Миглей Олена Юріївна, учениця   3 класу Новоселицької гімназії (малюнок на тему: «Право на освіту»).
      В номінації «Молодша група. Індивідуальна робота» даного Конкурсу зайняв ІІІ місце Воронюк Олександр  Вікторович, учень 2 класу  Вітрянського НВК  с. Вітрянка Сокирянського району (малюнок на тему: «Я маю право…»).
        В номінації «Середня група. Індивідуальна робота» даного Конкурсу зайняв І місце Гуль Владислав Іванович, учень 6 класу  Тисовецької ЗОШ     І-ІІІ ступенів с. Тисівці Сторожинецького району (збірник малюнків на тему: «Мої права»).
     В номінації «Середня група. Індивідуальна робота» даного Конкурсу зайняла ІІ місце Герман Анастасія Іллівна, учениця  7 класу Герцаївського районного ліцею ім. Г. Асакі (малюнок на тему: «Я знаю свої права»).
     В номінації «Середня група. Індивідуальна робота» даного Конкурсу зайняла ІІІ місце Павлюк Анна Юріївна, учениця  5 класу Чернівецького багатопрофільного ліцею № 4 (малюнок на тему: «Я маю право на щасливе дитинство»).
      Вказаним переможцям Конкурсу надіслано грамоти Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області.

Переглядів: 748 | Додав: ЮРИСТ | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2015  »