Субота, 04.20.2024, 12:25 PMВітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2015 » Квітень » 25 » Голова КРМЮ при ГТУЮ у Чернівецькій області Ю. Мінтенко взяв участь в засіданні колегії ГТУЮ у Чернівецькій області

24.04.2015 року голова Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Чернівецькій області (секретар колегії ГТУЮ у Чернівецькій області) Ю. Мінтенко взяв участь в засіданні колегії Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області.
Серед питань порядку денного розглядалися наступні:
1. Про результати роботи реєстраційних служб Головного управління юстиції у Чернівецькій області, міських та районних управлінь юстиції з питань реєстрації (легалізації) об’єднань громадян, громадських спілок, інших громадських формувань, державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.
2. Про стан дотримання державними службовцями Головного управління юстиції у Чернівецькій області та його територіальних органів Законів України “Про державну службу” та “Про засади запобігання і протидії корупції” у 2014 році".
3. Про результати комплексної перевірки організації нотаріальної діяльності Герцаївської державної нотаріальної контори, дотримання державним нотаріусом порядку вчинення нотаріальних дій та виконання правил нотаріального діловодства.
За результатами розгляду вказаних питань прийнято конкретні рішення.

Переглядів: 435 | Додав: ЮРИСТ | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2015  »